دوره ویدئویی آموزش نرم افزار متلب

اهمیت تجربه مدرس

یادگیری نرم افزار متلب به دلیل حجم بسیار بالای خود، در نگاه اول بسیار مشکل و طولانی به نظر می رسد. ولی آیا در حقیقت نیز چنین است؟ در جواب باید بگوئیم که این بستگی به روش آموزشی مدرس دارد. هر چقدر مدرس کم تجربه تر باشد طول دوره طولانی تر و مشکل تر می شود. 

بعد از سالها تجربه آموزش در حوزه نرم افزار MATLAB در بهترین موسسات آموزشی ایران با روزمه عالی در این حوزه بر آن شدم که این دانش عملی خود را به دانشجویان بیشتری از کشور خود منتقل کنم.

نقطه شروع کار مدرس

شروع کار برنامه نویسی من به طور جدی از پیاده سازی پایان نامه خودم در محیط نرم افزار متلب بود. این کار را به نحو احسن پایان دادم.

سالها بعد از فارغ التحصیلی به صورت عملی درگیر پیاده سازی مقالات و پایان نامه ها و تزهای دکترا در رشته های مختلفی شدم. رشته های مهندسی صنایع، مدیریت، عمران، کامپیوتر، برق و رشته های محض و حتی گرایشهای خاص پزشکی از جمله این موارد بودند.

در کنار این تجربیات، حوزه آموزش را هم فراموش نکردم. صدها ساعت تدریس در دوره های مختلف دانشگاهی و آموزشگاهی داشته ام. تدریس خصوصی نرم افزار متلب نیز بخش عمده ای از فعالیت من را پوشش می داد.

کشف یک نکته کلیدی

سالها گذشت که تازه من متوجه قوانین حاکم در نرم افزار متلب شدم که اگر این قوانین و شگردها را کسی کاملا مسلط می شد میتوانست همانند من بدون هیچ واهمه ای از رشته های مختلف دانشگاهی،  کد نویسی متلب را انجام دهد.

از نظر من علیرغم حجم بالا و بدون انتهای نرم افزار MATLAB، دانشجو می توانست با یادگیری این قوانین محدود و حاکم بر نرم افزار، پروژه یا طرح تحقیقاتی خود را پیاده سازی کند.

شروع به کار ضبط ویدئوهای آموزش متلب

خلاصه من تصمیم گرفتم دوره آموزشی خود را به صورت ویدئو ضبط کنم. جالب این است که شما با 10 ساعت دوره ویدئویی من میتوانید به نقطه باور نکردنی در این حوزه دست یابید.

توصیه مهم ما برای یادگیری دوره آموزش متلب

 توصیه ما این است که همزمان با مشاهده ویدئوها، نرم افزار متلب را نیز باز کنید. کد نویسی همزمان با مشاهده تاثیر زیادی در یادگیری شما خواهد داشت. حتما حتما نت برداری فراموش نشود که بدون نوشتن و یادداشت مطالب، پیشرفتی در یادگیری شما حاصل نمی شود.

دوره آموزشی متلب ما کلا شامل شش ویدئو ( شش جلسه) است. سعی میکنیم به زودی آزمونهای آنلاین مرتبط با ویدئو ها را نیز در سایت قرار دهیم. شما برای خرید ویدئوهای باقیمانده می توانید به این لینک مراجعه نمائید.