سوالات پر تکرار

سوالاتی که غالب مخاطبان ما می پرسند

محل تشکیل کلاسها کاملا وابسته به نظر دانشجو است و می تواند در منزل، محل کار دانشجو و یا آموزشگاهی که ما معرفی میکنیم تشکیل شود. آموزشگاهها برای هر ساعت اجاره کلاس نرخ خاصی دارند که بر عهده دانشجو خواهد بود. هدف من راحتی دانشجو و راندمان کلاس است. برخی از کلاسهای من بنا به پیشنهاد دانشجو در کافی شاپ یا حتی پارک نیز تشکیل شده است. 

  • تهران – تقاطع فاطمی و ولیعصر، خیابان فاطمی، نرسیده به خیابان ولیعصر، جنب بانک شهر، پلاک 23، طبقه سوم، آموزشگاه پرداویژه
  • تهران – تجریش – میدان قدس – ابتدای شریعتی – جنب سازمان تامین اجتماعی – بن بست پلیس + 10 – مجتمع پایا – واحد 6
  • کرج -ابتدای 45 متری گلشهر – مابین کوچه افتخاری و صفاریان- روبروی بانک تجارت- کنار موسسه نور- ساختمان صادقیه- طبقه دوم- آموزشگاه نوآوران
  • تهران – خیابان ولیعصر – روبروی تقاطع فاطمی ( مترو جهاد) کوچه عبده – نبش اولین تقاطع ( سربداران) – پلاک 21 – واحد 1
  • تهران – تجریش – نرسیده به میدان قدس – ابتدای شریعتی – روبروی داروخانه طالقانی – پلاک 1955 – طبقه سوم – آموزشگاه سها
  • تهران – خیابان شریعتی – 200 متر پایین تر از مترو شریعتی – نرسیده به بلوار میرداماد – جنب بانک پارسیان – ساختمان علاء الدین – موسسه هدایت – پلاک 1147

بله. کلاسهای مجازی با اسکایپ نیز موجود هستند. در برخی از موارد برای دانشجویان خارج از کشور کلاسها را به صورت مجازی برگزار کرده ام. در برخی از موارد دانشجویان ساکن ایران نیز از کلاسهای مجازی من استفاده کرده اند.

در جواب باید بگویم که هدف من آموزش است. تجربه ثابت کرده است که دانشجویانی که صرفا به انجام پایان نامه فکر میکنند در نهایت دچار مشکل می شوند. لذا توصیه من این است که حتما روی آموزش خود سرمایه گذاری کنید تا به هدف خود برسید. هر چند لازم به ذکر است که در برخی موارد انجام پروژه و پایان نامه به صورت کاملا حضوری در کنار دانشجو انجام شده است تا دانشجو علاوه بر انجام پروژه آن را یاد هم بگیرد.

من طیف گسترده ای از رشته ها را در طول فعالیت خود داشته ام.  رشته هایی همچون مدیریت، مهندسی صنایع، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، فیزیک، ریاضی و … از مخاطبان من بوده اند. 

بله. یک دوره آموزش کد نویسی ده ساعته در متلب دارم که در قالب یک نرم افزار ویندوزی به فروش می رسد. 

تمامی مقاطع تحصیلی جزء حوزه کاری من است. اگر بخواهم به صورت آماری بگویم، بیشترین مخاطبان من دانشجویان دکترا بوده اند و بعد از آن به ترتیب دانشجویان ارشد و لیسانس قرار دارند.

بله. نمونه های این موارد فراوان است. مجتمع فنی تهران، سازمان نیرو، دانشگاه آزاد، دانشگاه شریف و تربیت مدرس و … مواردی هستند که قبلا با آنها قراداد آموزشی داشته ام و کلاسهای خود را به صورت گروهی برای آنها تشکیل داده ام.

برای کلاسهای خصوصی در انتهای هر جلسه حق الزحمه خود را دریافت میکنم. برای موسسات و ارگانها نیز بنا به قرارداد آموزشی اقدام به اخذ وجه میکنم.

بله. آموزش و انجام  پروژه همزمان با هم صورت میگیرد. شبکه های عصبی چند لایه پرسپترون و یادگیری عمیق مثل CNN از تقاضای بالایی برخوردار بوده اند.

بله. آموزش و انجام  پروژه همزمان با هم صورت میگیرد.  در برخی رشته ها مثل مهندسی صنایع و مدیریت در مقطع دکترا بخصوص نیاز به بهینه سازی دارند که میتوانم در کنارشان باعث رسیدن به هدفشان شوم.

بله وجود دارد ولی چون من بیش از ده سال است که در این حوزه به آموزش و کدنویسی در رشته ها و مقاطع مختلف پرداخته ام از سرعت و دقت بالاتری برخوردارم و دقیقا نیازهای افراد را در نظر میگیرم. 

نخیر. اولین ملاقات حضوری ما همان اولین جلسه آموزشی ما خواهد بود.

اگر کلاس در آموزشگاه تشکیل شود حتما باید هزینه آموزشگاه را خودتان قبل کلاس بپردازید و ررزرو کنید. اگر هزینه پرداخت کنید و در آموزشگاه حضور نیابید، هزینه پرداخت شده عودت نخواهد شد. برای کلاسهای خارج از آموزشگاه نیز برای جلسه اول مبلغی ناچیز بابت اطمینان از حضور دانشجو اخذ خواهد شد.

لیست قیمتها

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه