آموزش متلب

تدریس خصوصی متلب

دوره آموزشی نرم افزار متلب

آیا در نظر دارید در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت نرم افزار متلب را یاد بگیرید؟

ما شما را به این هدفتان خواهیم رساند، زیرا بعد از سالها آموزش نرم افزار متلب ( MATLAB ) دقیقا نیازهای دانشجویان را می دانیم. این نرم افزار علیرغم وسعت بالای مطالب از مجموعه قوانین محدودی پیروی میکند که یادگیری این اصول می تواند شما را مسلط بر تمام نرم افزار کند.

اگر نگاهی بر دوره های نرم افزار متلب که در قالب کتاب یا مولتی مدیا منتشر شده اند نگاهی بیاندازید خواهید دید که حجم مطالب بسیار بالاست. ما به شما میگوئیم که حجم بالای مطالب باعث سر در گمی شما میشود و شما را با مسائل جزئی و نا مرتبط درگیر می کند.

همانطور که گفتم نرم افزار متلب از مجموعه قوانین محدودی پیروی میکند بنابراین تمرکز بر روی این قوانین و تسلط بر آنها شما را قادر می سازد هر الگوریتم و پروژه ای  را بتوانید در این نرم افزار شبیه سازی کنید.

چرا دانشجویان ارشد، دکترا و حتی کارشناسی تمامی رشته هایی که به محاسبات نیاز دارند باید نرم افزار متلب را فرا بگیرند؟

نرم افزار متلب (MATLAB) به دلیل قابلیتهای کدنویسی قوی و بهره مندی از ابزارهای قدرتمند محاسباتی در زمینه های مهندسی و علوم پایه، مهمترین ابزار محققان و دانشجویانی است که قصد دارند ایده ها والگوریتم های خود را به راحتی پیاده سازی نمایند. در حقیقت نرم افزار متلب یک ماشین حساب پیشرفته مهندسی است که هر مهندسی به آن نیاز دارد.

وجود هزاران توابع آماده در رشته های مختلف در این نرم افزار در قالب تولباکسهای مختلف باعث شده است که شما از نقطه صفر شروع به کد نویسی نکنید.

بر خلاف زبانهای برنامه نویسی دیگر که دارای چهارچوب پژوهشی قوی در حد متلب نیستند این نرم افزار صرفا با هدف پژوهشی ایجاد شده است به نحوی که بر فرض اگر پیاده سازی الگوریتم در متلب دو روز زمان برد در زبنهای برنامه نویسی دیگر ماهها زمان خواهد برد.

سالهاست که دانشجویان بخصوص در مقاطع ارشد و دکترا در طیف وسیعی از رشته ها با ما جهت آموزش نرم افزار متلب تماس میگیرند و در مدت کوتاهی به نقطه مورد نظر خود می رسند. پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

چرا دوره آموزشی ما می تواند بهتر از جاهای دیگر شما را به هدفتان نزدیک کند؟

 متاسفانه آموزشهای ضعیف دانشگاهی توسط مدرسانی که دانش ضعیف و اولیه ای از این نرم افزار دارند باعث شده است دانشجویان در کدنویسی های خود برای پایان نامه، پروژه یا مقالات مشکلات فراوانی داشته و نتوانند کارآیی مناسبی از خود نشان دهند.

مدرس این دوره پس از صرف هزاران ساعت تدریس این نرم افزار به صورت خصوصی و گروهی در موسسات برتر آموزشی به نقطه ای ارزشمند برای انتقال دانش و تجربیات خود به دانشجویان رسیده است.

بنا به دلایل زیر این دوره برای دانشجویان بخصوص مقاطع ارشد و دکترا پیشنهاد می گردد: 1- وسعت نرم افزار متلب و وجود منابع فراوان در این زمینه باعث سردرگمی دانشجو شده به نحوی که دانشجو واقعا نمیداند نقطه شروع و پایان برای یادگیری این نرم افزار چیست.

2- مدرس این دوره پس از مشاوره پایان نامه های مختلف در رشته های مختلف و آموزش به دانشجویان مقاطع مختلف که عمدتا دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی بوده اند به نقطه ای ارزشمند برای انتقال تجربیات خود به دانشجویان عزیز رسیده است.

3- معمولا کدهای نوشته شده توسط افراد از سطح برنامه نویسی پایینی برخوردار بوده و باعث کاهش اعتبار دانشجو نزد استاد میگردد. علاوه بر آن، این مساله، اعتماد به نفس دانشجو را نیز کاهش میدهد.

4- کد نویسی کاملا حرفه ای نرم افزار متلب، و سایر مطالب مهم که میتوانند کمک شایان توجهی در پیاده سازی پایان نامه ها و پروژه های دانشجویان داشته باشند با بیانی بسیار ساده و در عین حال کارامد به طور جامع آموزش داده میشوند.

5- معمولا در اکثر آموزشگاهها مدرسینی که تجربه ای در زمینه پایان نامه و مقاله ندارند در حال آموزش این نرم افزار هستند و نیازهای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی را در نظر نمیگیرند.

6- یافتن یک مدرس خوب و با تجربه نیمی از موفقیت است که میتواند آینده شما را تضمین کند.

 

تدریس خصوصی متلب

شماره تماس: 09193667998

نوشته ها مرتبط

اشتراک
ارسال ایمیل در صورت
guest
5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
علی
علی
1 year ago

سلام. شیوه تدریست عالیه!
خوشبختانه با زحمتهای جنابعالی تونستم به نتیجه دلخواهم برسم
سپاسگزارم

سارا
سارا
1 year ago

چه روزهایی خالی هستین؟

سارا
سارا
1 year ago
در پاسخ به  سارا

ساعتش رو بگی بهتره